top of page

TESLİMAT ŞARTLARI

Ödeme onayı ve Siparişin hazırlanması
Sitemizden verilen tüm siparişlerde alışveriş güvenliğini sağlamak amacıyla bir onay aşaması vardır. Siparişinizi oluştururken tercih ettiğiniz ödeme şekline göre ilgili departmanımız siparişinizin onayını alır ve siparişiniz hazırlanma sürecine girer.
Siparişin hazırlanma süreci;
- Havale / Eft siparişlerde sipariş tutarının banka hesaplarımıza yansımasıyla,
- Kredi kartıyla verilen siparişlerde Mustafa Altun İlim Kültür Sanat ve Gelişim Vakfı İktisadi İşletmesi veya ilgili bankanın güvenlik departmanının harcama onayıyla başlar.
Teslimat Süresi
Siparişinizin ödeme ve güvenlik onayının alınmasına takiben; satın aldığınız ürünler için farklı bir tedarik süresi belirtilmemiş ise en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 gün içerisinde değişmektedir. Siparişinizdeki ürün/ürünlerin tedarik süresinin uzaması yada tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda bilgi verilecektir. Tedariğinde problem çıkan ürünlerde; ödemenin iade edilmesi isteyebilir ya da ürünün tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz.
Teslimat ve Fatura Adresleri
Siparişleriniz sizin girmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir. Teslimatların gecikmesindeki en sık karşılaşılan sebeplerden biri adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak giriniz.

 

İADE ŞARTLARI

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;
 

  • İadeler kesinlikle orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

  • Satın alındıktan 15 iş günü içerisinde iade edilebilir.

  • Orijinal kutusu/ambalajı tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, ithalatçı/üretici firmaya iade edilebilir veya başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  • İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (tüm nüshalarıyla) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. (Mail ile gelen faturalar mail yolu ile iletilebilir)

bottom of page